טכנאי מכונות כביסה

מכונת הכביסה שלכם לא מבצעת סחיטה כראוי?

לאחרונה הכביסה שלכם יוצאת מהמכונה עם ריחות לא נעימים?

אתם שומעים רעשים חריגים בזמן שמכונת הכביסה עובדת?

מזמינים טכנאי מכונת כביסה, ופותרים את התקלה.

בתור טכנאי מכונות כביסה וותיק, כזה שכבר ראה כמעט הכול, אני יכול לומר לכם בבטחה שאין סוף לבעיות שיכולות להיווצר במכונת הכביסה שלכם, מובן שגם לכם ישנה יכולת השפעה על עבודתה של מכונת הכביסה לאורך שנים רבות, אבל גם היא מצד עצמה נוטה להישחק ולהתקלקל במרוצת השנים.

ראשית כל כאשר אתם ניגשים לבחור מכונת כביסה אל לכם להתפשר, בחרו לכם מכונת כבסה של אחת החברות המובילות בתחום מכונות הכביסה כגון : Bosch , Siemens , Constructa , Delonghi , Electra , LG , Crystal , וכן הלאה על זו הדרך, מכונת כביסה עם שם טוב זו למעשה גם ערובה לשנים ארוכות של עבודה בחריצות. גם אם אין לכם את הסכום הדרוש לקניית מכונת כביסה מאחת החברות המובילות, עדיין שווה לכם להמתין ולחסוך עד אשר יהיה בידכם את הסכום הנדרש, כל זה עדיף על קניית מכונת כביסה עלומת שם, שתתחיל להרעיש עם סיום השנה הראשונה (במקרה הטוב) ותמצאו את עצמכם מחפשים ברשת טכנאי מכונות כביסה באזור המרכז או בסביבת המגורים שלכם.

איך מאריכים את חייהם של מכונות הכביסה?

נרשום כאן כמה נקודות חשובות, שלבטח שמעתם בעבר מטכנאי מכונות כביסה, אבל תמיד טוב וכדאי לחזור ולשנן :

אחרי שהוצאנו סכום נכבד על מכונת הכביסה, בטח אנו חפצים לשמור עליה, ולתת לה לעבוד בצורה נכונה ומבוקרת. לכן עלינו להקפיד על כמה דברים בסיסיים, שיעזרו למכונת הכביסה שלנו לעבוד בצורה תקינה.

* לא להפעיל מכונה עם משקל עודף ( 5 או 8 ק"ג ), הדבר גורם לשחיקה של הבולמים וקריעתן של הרצועות בשלב מאוחר יותר.

* לא לשים כמות גדולה מידי של אבקת כביסה או מרכך כביסה (בדרך כלל הכמויות מצוינות על האריזות), הדבר גורם להיווצרות חיידקים ובקטריות בצנרת ובחלקים הפנמיים של מכונת הכביסה שלכם.

* ניקוי הפילטר של מכונת הכביסה אחת לכמה חודשים, הדבר ימנע סתימות במכונת הכביסה, ויגרום לפעולת סחיטה תקינה במכונה.

* התקנת " מונע אבנית " בביתכם, הדבר מונע היווצרות אבן במכונת הכביסה. האבנית יוצרת שכבה של אבן בצנרת,מפריעה לפעולתה התקינה של המכונה.

* שימוש במגן ברקים בשקע של מכונת הכביסה, הדבר ימנע סכנת קצר או שריפה של הכרטיס האלקטרוני של מכונת הכביסה.

טכנאי מכונות כביסה

שירות ותיקון מכונות כביסה בכל אזור המרכז.

בבעלותי עסק שנותן שירות ותיקון מכונות כביסה מעל 15 שנים, עם שלל לקוחות מרוצים שלא טועים. שירות החלפת חלקים בכל סוגי מכונות הכביסה, שירות הוגן ואמין, הצעת מחיר הוגנת ושווה לכל כיס, צוות טכנאים שנותן מידי יום שירות למכונות כביסה בכל איזור המרכז, עם דגש על תל אביב ורמת גן, בנוסף : בני ברק, גבעתיים, ראשון לציון , חולון , רעננה , ועד למודיעין.

אנחנו מזמינים אתכם להיכנס למעגל הלקוחות המורחב שלנו בכל איזור המרכז, לקוחות שנהנים זה שנים רבות משירות הוגן ומקצועי, פירוט מסודר של העבודה המתבצעת, בין אם מדובר בהחלפת חלק כל שהוא או אם רק מדובר בתיקון בלבד. אנחנו חרטנו על דגלנו לתת שירות מקצועי ואמין לכל תושבי המרכז, ולכן אנו שולחים מידי יום זה שנים רבות כמה וכמה צוותים לכל איזור המרכז , טכנאים אמינים ומקצועיים לעל בעיה במוצרי החשמל בבתיכם.

התקשרו עוד היום ונגיע אליכם בהקדם

טכנאי מכונות כביסה פייסבוק