טכנאי מקררים

המקרר מתחיל להרעיש ? לא מקרר מספיק ? מזמינים טכנאי מקררים מוסמך !

אתם בטח מכירים את הרגע הזה בחיים, המקרר שלכם נראה חולה, התפוקה שלו כבר לא כתמול שלשום. בין היתר הוא מתחיל להשמיע רעשים, מקרר לכם מוצרים יתר על המידה, או להיפך, המוצרים מתקלקלים בגלל טמפרטורה נמוכה, בקיצור, חוסר איזון בטמפרטורה הכללית בתוך המקרר.

אלו רק מעט הבעיות בהם אתם עלולים להיתקל … ישנם לא מעט גורמים שיכולים להוות בעיה במקרר שלכם, ואתם בטח לא אלו שצריכים לתת את הדעת בנושא. לבעיות מסוג זה, עליכם להזמין טכנאי מקררים, מסודר, אמין ומקצועי, כזה שיוכל להשיב לכם תשובות לגבי מצבו של המקרר, ובין היתר ייתן גם הצעת מחיר הוגנת. ובאופן כללי, יאמר לכם אם שווה לכם לתקן או אולי ימליץ לכם לגשת ולקנות מקרר חדש, תתפלאו, אבל יש גם מקרים כאלה.

קונים מקרר חדש ? תתחדשו, ושיהיה בשעה הטובה !

אחרי שהתברר לכם שאכן המקרר שלכם תקול, ואם אכן התקלה היא ברת תיקון, יש בפניכם שתי אפשרויות. האחת לרכוש מקרר חדש, והשנייה, להזמין טכנאי מקררים. אם נניח שאתם הולכים על האפשרות הראשונה, והחלטתם לחפש מקרר חדש, אל תתפשרו ! חפשו לכם מקרר טוב ואיכותי של אחת החברות הטובות והמובילות בתחום, כגון : LG , SAMSONG, CONSTRUCTA וכן הלאה על זו הדרך. הכלל הוא, שאל לכם להתפשר ולקנות מקרר זול, כזה שעומד לפיתיון בכניסה לחנות מוצרי החשמל, בטח כבר למדתם לא פעם בחיים, שדבר שעולה זול, עולה לבסוף יקר, ולעיתים אף יקר מאוד.

אם אתם הולכים על האפשרות השנייה, כלומר להזמין טכנאי מקררים, חשוב שיהיה זה טכנאי שאתם מכירים, עם המלצות שולל לקוחות מרוצים אחריו… אפשר לבדוק חוות דעת באינטרנט, הכול מופיע היום שחור על גבי לבן, גם התוכנית " יצאת צדיק " תסייע לכם להינצל מהנוכלים.

שירות תיקון מקררים, לחברות המובילות, בכל איזור המרכז.

אני מחזיק בבעלותי, עסק לתיקון מוצרי חשמל בכלל, ובפרט כל מוצרי החשמל, כגון : מדיחי כלים, תנורים, מכונות ומייבשי כביסה וכן הלאה. אני נותן שירות למקררים בכל איזור המרכז : חולון , בת ים, גבעתיים , תל אביב , ראשון לציון , ועד מודיעין. תיקון והחלפת חלקים בכל סוגי המקררים, אלו המשתייכות לחברות המובלות, וגם לאלו שפחות, אני שולח בכל יום כמה וכמה צוותי עובדים, שעוברים מלקוח ללקוח, עושים עבודה מקצועית ומיומנת, ומשאירים אחריהם בכל יום שובל לקוחות מרוצים ומאושרים, ששמחים להזמין אותם בכל פעם מחדש.

אנחנו חרטנו על דגלנו, לתת שירות הוגן ונאמן, מקצועי ואיכותי. תוך הסבר מפורט ללקוח על אופי ועלות התקלה, הסבר מפורט שמשרה אווירה של אמון בין טכנאי המקררים ללקוח, שבסיומה, יש ללקוח את כל המידע הדרוש כדי לקבל את ההחלטה הנכונה, אנחנו נותנים אחריות לתיקוני מקררים שאנו מבצעים, הכול כמובן לפי אופי התקלה.

קשר ישיר בין טכנאי ללקוח, שתי עולמות נפגשים.

כמו בכל דבר בחיים, גם כאן, חשובה לנו בתור טכנאים, ההרגשה של הלקוח, לנו יש את היכולת לחבר את הלקוח לתקלה. לספר לו כיצד קורות תקלות מסוג זה ? להסביר לו על מה בדיוק הוא משלם ? אילו חלקים מחליף טכנאי המקררים במקרר שלו ? האים החלקים הללו חדשים או מחודשים ? וכן, מה עליו לעשות כדי להימנע מחזרתה של התקלה בהמשך

כל אלו ועוד, עושים אותנו לעסק שנותן את הטון באזור תל אביב, ראשון לציון, בת – ים ומודיעין, ובכלל בכל איזור המרכז, עסק שנותן שירות תיקון למקררים לאלפי בתים בכל שנה, עסק שמכיל בתוכו אלפי לקוחות מרוצים, שמכירים את השירות שלנו מקרוב.

הצטרפו גם אתם עוד היום, למעגל הלקוחות שלנו, מחכים לכם.

טכנאי מקררים