טכנאי מזגנים בת ים

תיקון ושירות טכנאי מזגנים בבת ים

אתם מוכנים לחודשי יולי אוגוסט החמים ? מתפללים לעבור אותם בשלום?

המזגנים שלכם עובדים בצורה תקינה ? בדקתם את הגז במזגנים?

אתם מחפשים תיקון ושירות מזגנים בבת ים?

אם אתם מחפשים תיקון ושירות מזגנים בבת ים, הגעתם למקום הנכון. הקיץ כבר פה, והוא לא מתכוון ללכת לשום מקום. כולנו שואפים לעבור את הקיץ בשלום. כמובן שעם החום הכבד השורר בארץ, ועם הילדים שזה עתה נפרדו מספסל הלימודים, ויצאו לחופש הגדול, זה לא הולך להיות קל. הקיץ בישראל, הוכיח את עצמו בשנים האחרונות, כקיץ לא קל הכלל. ימים חמים עם טמפרטורות גבוהות במיוחד, תקופות של יובש וימים שלמים של שרב. כמובן שכל אזור בארץ, הגיב בצורה שונה לאותם עומסי חום. תושבי הערים של מישור החוף, סבלו מאחוזי לחות גבוהים שגורמים להזעת רבה. תושבי באר שבע, אשדוד, שדרות ואופקים שבנוסף לאחוזי לחות גבוהים, זוכים גם לטמפרטורות גבוהות ורוחות מזרחיות חמות. אבל גם תושבי בצפון לא תמיד מלקקים דבש.

טכנאי מזגנים בבת ים ובאזור המרכז.

כללו של דבר, שכאשר אנו נכנסים לתקופת הקיץ החמה, עלינו להיות מצוידים במזגנים. מזגנים שעובדים בצורה תקינה, שהצנרת שלהם מבודדת כמו שצריך, וצינור הניקוז שלהם יושב במקומו, שהגז במזגן עצמו, מלא בכמות הנצרכת, וכן הלאה על זו הדרך. גם אם הדבר ,דורש ממני בתחילתו של הקיץ, להביא טכנאי מזגנים, שעוסק בהתקנת מזגנים, וכן תיקון ושירות מזגנים בבת ים, אעשה זאת. כמובן שהכול על מנת שאוכל לקבל תפוקה מלאה מהמזגן שלי.

טכנאי מזגנים ב

תל אביב, בת ים, ראשון לציון, גבעתיים, רמת גן, מודיעין, חולון

תיקון ושירות בכל איזור המרכז

כיצד נקל בעבודתו של המזגן? וכיצד נקבל את הטמפרטורה הרצויה?

שמענו בעבר מטכנאי מזגנים זה או אחר, או בכלל מאנשים שעוסקים בקירור ומיזוג אויר, שישנה חשיבות גדולה, לבידוד החדר בזמן הפעלת המזגן, מומלץ מאוד, לסגור חלונות, תריסים, או וילונות, הדבר יוצר בידוד בחדר ועוזר לשמור על טמפרטורה טובה. אותה טמפרטורה שכיוונתם את המזגן, ואליה אתם שואפים להגיע. כאשר אנו מפעילים את המזגן, וקרני השמש מכות בחלון, או נכנסות לחדר, הם למעשה מקשות מהמזגן לקרר את החדר, ולהביא אותו לטמפרטורה הרצויה, אותו הדבר בדיוק, לגבי סגירה מוחלטת של החדר. כאשר דלת החדר פתוחה, נכנס פנימה אויר חם, הוא מתערבב עם האוויר הקר שמוציא המזגן, ומונע ממנו מלקרר את החדר לטמפרטורה הרצויה, יתרה מכך, הוא גורם למזגן לעבוד שעות נוספות, זאת מחמת שהוא עדיין לא הגיע לטמפרטורה המבוקשת. אם כך, בכל הפעלה של המזגן, עלינו לבדוק היטב שאכן החלונות והתריסים או הוילונות סגורים, וכן דלת החדר סגורה, כדי נקל את העבודה על המזגן, ונקבל ממנו תפוקה טובה יותר.

הפעלת המזגן תוך שמירה על חיסכון בחשמל.

נקודה נוספת, שבטח שמענו בעבר מבעלי מקצוע, טכנאי מזנים ואנשי קירור, הוא החיסכון בחשמל. כאשר אני מגיעים הביתה, מיום עבודה מטיש, מהשמש החמה במכונית, או כל פעילות אחרת שהוציאה מאתנו הרבה אנרגיה, יש לנו את הרצון לקרר את החדר במהירות הבזק,לרוב, אנחנו נפעיל את המזגן על הטמפרטורה הכי נמוכה, אף אם זה לא באמת נצרך כרגע. זו פעולה של חוסר סובלנות … אם נמתין מעט, נצנן מעט את גופנו על ידי רחיצת פנים, נוכל להסתפק בטמפרטורה של 22 – 24 מעלות ובכך, לחסוך חיסכון גדול, גם בחשבון החשמל שלנו, וגם באנרגיה של חברת החשמל, שממילא עובדת שעות נוספות בעיתים הללו. מנתוני חברת החשמל עולה, שכל טמפרטורה שאנו מורידים כשאנו מכוונים את מד המעלות במזגן, מייקרת את העלות ב 5% נוספים. זו בהחלט נקודה למחשבה